reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

1 žádost o půjčku nebankovni pujcky v hotovosti domu

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 32 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Nebankovní půjčky na směnku ihned přijedeme ještě dnes

50 000 Kč hotově na ruku Půjčíme až 50 tisíc, bez registru, peníze vyplatíme hotově na ruku! Rychlá hotovost až 30 tisíc Výběr hotovosti na jakékoliv

půjčka bez doložení Rychlá půjčka bez registru nebankovní pujčky

Půjčka na auto. Topfinanc je nebankovní společnost, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž

Jak a co pochopit před žádostí o nebankovní půjčku | JakTak

Půjčky, půjčky ihned, nebankovní úvěry Jak se vyznat a jak správně vybrat nejvhodnější půjčku?. Průměr: 5 (1x). zda osobní půjčka, o kterou máme zájem, bude ta nejlevnější půjčka na trhu.

hotovostní půjčky Archivy - Rychlá půjčka bez registru

Bankovní půjčka online. Tag Archives: hotovostní půjčky. Podmínky pro získání půjčky: minimální věk žadatele 18 let, v případě žádosti o půjčku OSVČ min. 21. Srovnání nebankovních půjček a úvěrů Aasa

Pujcka v hotovosti - Rychlá půjčka online - expres, malá

Pujcka v hotovosti - Rychlá půjčka Žádost o úvěr je Online pujcky ihned Nové Strašecí online nové pujcky pred výplatou Šluknov nebankovni pujci

Sociálně vyloučené lokality

Mluvčím města bylo sděleno, že žádné etnické rozlišení neprovádějí. V záznamech o zásazích městské policie ovšem etnické rozlišení je. 17.1. Rozlišení podle lokalit: Tiskový mluvčí uvádí, že otázka je nerelevantní, protože se pracuje s.

Žádost o nebankovní půjčku Profi Credit |

Na této stránce si požádáte o vyřízení nebankovní půjčky Profi Credit až do výše 166 tisíc.. 1. Vyplníte formulář.

Půjčka až do domu do 50 000 - Inzerce půjček zdarma

- v HOTOVOSTI - bez registru http://nebankovni-pujcky-cz.eu/rychla-pujcka-do-50000/ Mám zájem. Zobrazit půjčku. Nebankovní půjčka.

Oddlužení.org: Poradna oddlužení - diskuse

Insolvence a prodej domu kvuli zastavě insolence a prodej domu zást.věřitelilv mám schváleno oddlužení ve formě splátk.kalendáře.mám i zajištěného věřitele,správce tedy prodává dům.chtěla bych se zeptat,když se dům prodá za větší.

Nebankovní půjčky- ihned a výhodně |

Potřeboval jsem si půjčit peníze na rekonstrukci střechy mého domu. V žádné bance mi že vaše žádost bude žadatele o půjčku v rámci