reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

dobré recenze na půjčky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Rychlá půjčka na vybavení?

Rychlá půjčka na vybavení?. Diskuze a fórum na téma rodinné domy, stavba, zahrada, bazény, interiér, kuchyně, koupelna, ložnice, design. . se půjčky v rozmezí od $ 5,000 100.000.000 dolarů USD. Naše

Nejlepší autopůjčka recenze - diskuze a zkušenosti

Podobné recenze. Jak najít velmi levné ubytování v Chorvatsku? Rychlá půjčka před výplatou ihned; Kde můžete získat první půjčku zdarma?

Nebankovní půjčka dobré recenze -

Reaguj vechny kte maj stl 000 km 30 procent pro kadho dalho zpstupovn. Inovace czechlink sektorov cyklus nemohou top. Jezbvajc je pro obany kte maj bt, akort, na, op, polete nm nabdka. nebankovní půjčka dobré recenze podat.

Srovnání a online produktů na - Chytře na osobní

si výhody i nevýhody, přečtěte si testy a recenze produktu i finanční instituce, která ho poskytuje.. Půjčky před výplatou. Už balíte na dovolenou?. Porovnat hypotéky Jak vybrat dobrou hypotéku. Refinancování půjček ušetří 6 200 Kč

Výdělek na internetu – jak vydělat na internetu

Díky internetu máme dnes máme možnost začít podnikat i s minimálním kapitálem a nepotřebujeme k tomu tak žádné půjčky na rozjezd podnikání, ale

dTest: Jak fungují půjčky na síti - Nezávislé testy, víc

uživatelé vesměs dobré zkušenosti, v případě P2P půjček není na internetu o negativní recenze nouze. Stěžují si žadatelé, kterým administrátor nepovolil vstup do aukce, i investoři, kterým dlužníci

online půjčka recenze ojetin

toho správného poskytovatele, který půjčuje bez online půjčka recenze ů a má dobré reference není vždy nejsnazší. Příkladem takové extra rychlé půjčky může být například úvěr s názvem Relax

solidní nebankovní půjčky recenze

firma příliš dobré jméno, za solidní nebankovní půjčky recenze což můžou úrokové sazby a poplatky za jejich půjčky , které nejsou zrovna malé. cz recenze, zkušenosti, diskuze a hodnocení půjčky Online

Listy z maliníku – k čemu jsou dobré?

V lese či na vlastní zahrádce nasbírejte listy maliníku a operte je ve studené vodě. Vložte do konvičky a zalijte horkou vodou. Nechte je luhovat asi 10 -15 minut. Obecně platí, že čím více lístků a delší doba luhování tím sytější barva a.

recenze hypoteční uvěry

dobré recenze na půjčky a úvěry Půjčky, úvěry, úvěry, půjčky, leasing, spotřebitelské úvěry, hypoteční banky, stavební spoření, životní pojištění, důchodové pojištění, svatební pojištění pro děti, povinné ručení eCREDIT s.r.o.. EKVITA.

Půjčky Každá koruna dobrá DVD -

Kompletní specifikace produktu Každá koruna dobrá DVD, porovnání cen, hodnocení a recenze Každá koruna dobrá DVD. radostí se vydá na první obhlídku, ale nevychází z překvapení. Ve

Recenze půjček přes internet | AktualityCZ

Recenze půjček přes internet. I na tu je dobré se zaměřit, pokud čtete recenze půjček. Recenze půjček

Test Blog– recenze a testy zboží | recenze a testy zboží

Kde ideálně strávit letní třicítky atakující teploměr? Nejlépe u bazénu, moře, nebo ve frontě na zmrzlinu. Případně kombinovat všechny možnosti po

Perkusní Derringer Great gun – recenze |

Na závěr: Čestně prohlašuji, ať mne hrom na místě smete, že nejsem zaměstnancem GG ani nijak spřízněn s touto firmou, dokonce i derringery jsem kupoval

Dítě na půjčku / Rent-a-Kid (TV film) (1995) |

Leslie jako ráchlej pronajímatel dětí mě dokázal párkrát rozesmát. Na Sherrynu Millerovou se zase pěkně kouká. Ty tři děti jsou sice chvílemi extrémně otravné ale jinak to jde. Dítě na půjčku je taková klasická, pohodová, rodinná.

Chorvatsko - Recenze zemí, letovisek a hotelů na

Koncemčervna 2008 jsme byli na dovolené v Chorvatsku, v malém městečku Promajna. Na základě naší zkušenosti můžeme tuto chorvatskou lokalitu doporučit

Reklama na kofolu - diskuzní fórum |

Ahojky, už řadu let před Vánoci jede reklama na Kofolu. Jak se Vám líbí? Mě přijde stále povedená, vydařená, roztomilá no prostě reklama jak má být.