reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

formular o zadost půjčky děčín 500 000 kč

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Nebankovní půjčky |

Rychlá on-line půjčka do výplaty – peníze na vašem účtu do 60 minut. Poskytujeme nebankovní půjčky ihned až do výše 50 000 Kč. Nabízíme krátkodobé půjčky bez potvrzení o příjmu. První. v 17:20 Jaromír (Děčín). 15 400 Kč

Hledat - Bezplatná právní poradna online zdarma

1000 Kč. Návrhy Za návrh na vydání předběžného opatření činí soudní poplatek 500 Kč. Za návrh na zahájení řízení o vypořádání společného jmění menželů (dříve bezpodílové spoluvlastnictví

Rychlé půjčky online bez registru a ručitele |

Neúčtujeme žádný registrační poplatek ani jiné skryté platby. Příklad půjčky: požadovaná částka: 2 000 Kč; doba splatnosti: 31 dní; úroková sazba

Fk Duchcov oslavil sto let - od monarchie až po Klause

uplynulo rovných sto let od chvíle, kdy byl v duchcovském hostinci Austria položen základ fotbalového klubu. Psal. se rok…. Postoupila do finále taneční soutěže: Jana z Děčína ohromila USA!

Peníze hotově na ruku smenka

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč Dnes požádalo o půjčku již 47 klientů. . Děčín - Půjčky na směnku - dnešní době je půjčka na směnku velmi oblíbeným produktem, který si chválí a zřizuje více a více lidí. Tuto

Polička - Městský úřad - Rada města

Usnesení přijatá na 9. schůzi Rady města Poličky konané dne 14. dubna 2008 RM schvaluje doplnění programu o projednání žádosti oddílu karate Polička o povolení k užití znaku města Poličky. RM schvaluje dodavatele akce.

Komerční banka, a.s., Praha IČO 45317054 - Obchodní

úvěrů nebo půjček zákazníkovi za účelem provedení obchodu s investičními instrumenty, jestliže poskytovatel úvěru nebo půjčky je účastníkem tohoto obchodu, a to ve vztahu k investičním instrumentům

Anfi Uk Members - Anfi UK Members Club | Gran Canaria

Anfi UK Members' Club :: Ivydene :: Gloucester Road :: Corse :: Gloucester :: GL19 3RQ :: Email info@anfiukmembers.co.uk

Metodika

Mgr. Tereze Slámové, pracovnici dluhové poradny Příbram, za poskytnutí aktuál- ních informací o poradně. rámci projektu uspořádalo město 8 semi- nářů, na jejichž konání obdrželo dotaci od Ministerstva vnitra ČR ve výši 40.000 Kč. Tři

Město Litoměřice - 08. Výpis usnesení z jednání Zastupitelstva

ZM schvaluje prodej pozemků parc.č. 4025/99 o výměře 509 m2, 4025/100 o výměře 13 m2 a parc.č. 4025/101 o výměře 13 m2 (vše ost.plocha) v k.ú. Litoměřice za cenu dle znal.posudku 350.660,-Kč na dvě splátky 100.000,-Kč do.

1-2014-bezmatriky.indd

Hodonín ve výši 2 500 000 Kč, TJ Agro Milotice ve výši. • podání žádosti o dotaci na projekt Kulturní mosty přes. • půjčku ze sociálního fondu zaměstnankyni obce Milotice

Titul_zpravodaj_2007_11.indd

3.prosince - 19.00 hodin - ONDINA Pohádkově laděný příběh o víle Ondině a jejím zápase o víru v člověka. Vstupné:130,- 110,- Kč.. oválné zrcadlo/asi 60x40cm/, barvy. Poř. cena 4 500 nyní 2 000. Půjčky až do 250 tis. Kč