reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

neomezne pujcky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Chcete neomezené volání mobilem?

Potřebujete rychlou půjčku i třeba na směnku? Máte záznam v registru a nikde Vám díky tomu nechtějí půjčit? Máte více exekucí a chtěli

půjčky od 1000,- Kč až do neomezené výše bez poplatku

Půjčky od 1000,- Kč až do neomezené výše. Půjčky poskytujeme zaměstnancům, důchodcům, maminkám na mateřské dovolené, o.s.v.č., podnikatelům, firmám.

Centropol Telecom -

Neomezné volání již od nejnižší ceny 133,- Kč. mobilní operátor Centropol Volání v jiných sítích již od 1,50 Kč.

RING_půjčky_exekuce_úvěry

krátkodobá půjčka / úvěr - až do výše 50 % hodnoty zajišťovaného družstevního bytu s dobou splatnosti 6 až 12 měsíců

Přidat nabídku | Půjčky online

Na tomto emailu: si můžete nezávazně o půjčku zažádat a zjistit podmínky, za které ji mohu poskytnout. Neomezené půjčky.

Nebankovni pujcky bez prijmu Nebankovni pujcka bez

využití je neomezné a získané peníze můžete využít na cokoliv potřebujete, nemusíte skutečný účel dokládat. půjčka je poskytována bez

Máme pro Vás neomezené možnosti! |

Máme pro Vás neomezené možnosti! Potřebujete půjčit peníze? Za nám a přesvědčte se sami!!! Pro: OSVČ, Zaměstnance, Ženy na MD, Důchodce Maximum

Konsolidace a refinancování úvěru či půjčky

více půjček a starosti s jejich splácením? Převeďte si je k nám. Konsolidace a refinancování vám zajistí nižší splátky i úroky, větší

Úvěry | Půjčky

Korektní půjčka. Nabízím Vám vysoce korektní půjčky bez zástavy nemovitosti a bez ručitele. Zažádat si můžete nezávazně na emailové adrese: pujcky

Konsolidace půjček i bez registru |

můžete sjednotit neomezené množství půjček v řádu několika sta tísíců korun. K takové konsolidaci není potřeba ani zástavy či ručitele

Pujcka do 50 000kc bez registru Pujcka do 20000 bez

cetelem nabízí půjčka na cokoliv, třebaže její využití je neomezné a získané peníze můžete využít na cokoliv potřebujete, nemusíte

Moje Národní Broadband Strategie –

Na novomanželské půjčky vám EU nedá ani floka. Tady nejde o nic jiného. Celý ten můj nápad je samozřejmě absolutní nesmysl, kdybychom

neomezeno-equa bankrefinancování hypotékysleva z poplatku

podnikatelska rychla půjčka raiffeisen bank cz. To chce Vincentku a klid footercarouselcon půjčka raiffeisen bank cz. Hlasujte v hitparádě o krále a

Inzerce služeb -

700 Kč , Frýdek-Místek PUJCKY-PO-NETU. cz Levná doména pro Váš půjčkový affil web, podpůrný web atp. Platba převodem na bankovní účet

Půjčky bez registru ještě neomezené novým zákonem.

Půjčky bez registru ještě neomezené novým zákonem. Půjčky bez registru ještě neomezené novým zákonem. Nyní akce půjček až 80.000.Velká úspora.

neomezené tarify bez smlouvy

neomezené tarify bez smlouvy podejte si ihned online žádost o půjčky online bez omezení, žádné poplatky za zpracování vše vyřídíte

Srovnání hypoték | Zprostředkování půjčky, úvěru a

výše nebankovní půjčky je 5 000 Kč. Maximální výše nebankovní půjčky je Neomezená. Můžete si tedy půjčit přesně kolik potřebujete!