reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

online bankomat půjčka češi jsou na tom s půjčkami dobře

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 35 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Více než 90 procent Čechů si půjčuje opakovaně |

Půjčky jsou velmi lákavé, protože slibují snadné peníze na cokoliv. Je třeba si však uvědomit, že tyto peníze je nutné vrátit a často s nemalým úrokem. Proto vždy dobře zvažte, na co konkrétně půjčku potřebujete, zda je půjčka.

Půjčka na bydlení - srovnání nabídek.

Půjčkou na bydlení je obvykle nazývána půjčka účelová, která umožňuje pořídit nebo vylepšit vybavení bytu. Poskytuje se také na rekonstrukci nebo modernizaci nemovitosti. Klient u půjčky na bydlení

bezúročná půjčka z fksp češi jsou na tom s půjčkami dobře

půjčka rychlá půjčka do aqua bank re půjčka češi jsou na tom s půjčkami půjčka z fksp češi jsou na tom s půjčkami dobře vzorec na

Všechny zprávy - Aktuální, PS/ERA, ekonomické

02.03. 10:17 Refinancování půjček je u klientů stále oblíbenější. Nyní s garantovaným úrokem 6,9 % p.a. PS/ERA

Kapesné · Chytrý Honza | Blog

A kde Napku s kartou pořídit? Jděte na anebo se s Napkou potkejte na některé z akcí, kam se můžete vypravit i se svými dětmi – třeba na adrenalinovém High Jumpu nebo ISIC tour.

- komentáře

Ale jsem si vědoma,že to už takto nepotrvá dlouho a že moje děti ani moji vnuci už na tom nebudou tak dobře. Hned jsou na sebe ty další půjčka na

Tiskové zprávy

Bank zaměřené na Presto Půjčku, která startuje od 29. března. Banka představí novou Presto Půjčku na bydlení a také jednoduché možnosti, jak si splnit svá přání a plány s Presto Půjčkou na cokoliv.

P2P půjčky - investujete na Benefi? -

Jak jsem psal snažím se investovat na Benefi s rozumem. Ale pak tam jsou mraky pokud zmini bankomat, psal je v tom, že žadatelé jsou často zoufalci s

Hledání stínů na číslech hlásajících světlé zítřky

jednoduchá odpověď: jsou tam, ale staťák neví kolik. Takže jinak. Statistiky ukazují, že celkově v ČR pracovalo na konci roku 2005 celkem 219 tis. cizinců, z toho 152tis. jako zaměstnanci a 67tis. na

Peníze, Půjčky, Banky

Poradna - Půjčka pro osobu s exekucí - kde je možné půjčit si peníze?. Nový způsob získání vašeho PIN kódu u bankomatu - audiobankomat. Češi jsou nepoučitelní - půjčky na blbosti parek. Tom 26.05.2011 10:17:09