reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka na dům byt | moje rodina cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Diskuse, Český Těšín,

menej, všetky moje nádeje bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní, som prišiel o prácu a je pre nich veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som chcel robiť nič s úverovými spoločnosťami na

Dotaz v poradenství: Starý byt, nový dům -

Dobrý večer, máme možnost s manželkou koupit dům za 1 900 000Kč.Jsem vlastníkem bytu v hodnotě asi 600 000-700 000Kč.Příjmy máme já 22000, manželka 11000. Při. Sekce: Financování bydlení | Téma: Vyřizování půjčky

Hospodářské noviny - byznys, politika, názory

Zpravodajský web Hospodářských novin. Ekonomika, politika, světové dění, vývoj na trzích, analýzy a názory předních autorů.

Finanční, investiční poradenství | – databáze firem na Moravě

SMART Půjčku poskytujeme od 5 000 do 50 000 korun na dobu 8 a 13 měsíců. Po získání půjčky vám, po domluvě, doručíme peníze až do domu. SMART Půjčka to je rychlá hotovost bez zbytečného papírování a s maximální.

Planet půjčka - ta pravá půjčka před výplatou |

Ideální zástupce? Planet půjčka. Vyznat se v současné nabídce a zvolit tu správnou společnost, tedy správného poskytovatele půjčky, může být poměrně složité. Za. Zapomínat ale nesmíme ani na několik klíčových pozitiv. Dnes

Inzerce Jablunkov -

Pracovní pozice: prodavač/ka Počet nabízených míst: 2 Druh smlouvy: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba) možnost i

Inzerce MUJ Bazoš bazar nemovitostí

Koupíme rodinný dům - i před rekonstrukcí v okrese Hodonín. Předem děkujeme za nabídky, cenu respektujeme. Jsme početná rodina a v bytě je nám už těsno. Máme kupce na byt, takže bychom platili hotově a opravy hradili z.

Celozrnný žitný chleba pro všechny | Maškrtnica

Chleba musí být před krájením zcela vychladlý, ideální je ho upéct večer a přes noc se na něj těšit. (Ano, teplý chleba je obyčejně skvělý, ale u

TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek zdarma

Audit návštěvnosti webových stánek, počítadlo a žebříčky podle kategorií s více než 20 druhy statistik.

Renčina červená knihovna

Tenhle blog vznikl jako takový elektronický čtenářský deník, kde se dělím o své názory na čtenářský zážitek z knih s romantickým nábojem.

Světlovod – efektivní řešení půdní byty |

Osvětlení interiéru přirozeným denním světlem je jedním ze základních požadavků zdravého bydlení. Nezáleží na tom, zda se jedná o dům, klasický nebo půdní byt. Tam, kam běžná okna, okna střešní nebo vikýř dostatek denního světla.

Chyba a reakce | Názor z diskuze | | č. 18489160

V souvislosti s "nervózním šéfem" se ptám obecně: Pokud uděláte chybu, sami se leknete, ale vzápětí začnete věc racionálně řešit a do toho vybuchne naprosto neadekvátně hysterickým sprostým řvaním na vaši adresu někdo další, kdo.

Nové byty Ostrava s.r.o. - Tiskové zprávy

Nové byty v Ostravě Heřmanicích - je komplex patnáct moderních bytových domů s celkovou kapacitou 132 bytů. Bytové. 10.9.2011 - Den otevřených dveří! Sleva AŽ 25% Z Ceny Bytu

Úvodní slovo Miroslav Němec REALHELP -CZ

Sazby hypoték na novém minimu. Další pokles přibrzdila ECB Hypotéky v listopadu opět zlevnily. Navíc peníze, z kterých banky financují půjčky klientům byly na konci měsíce nejlevnější v historii. Bohužel jen na chvíli. Jak se budou vyvíjet.

Zapáchající realita 25 let po Sametu: Půl druhého miliónu Čechů

Za nájem obecního bytu se službami 18 000.-Kč…To jste ten „dům“ fiktivně odkoupila a postupně jej v nájmu splácíte,tak jak to zneužívají mnozí lidé že to vlastně platí sociálka nebo bydlíte na zámku ???

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist

Myslim, ze system by bylo potreba preves do roviny penez. Pokud jde o penize lide jsou mnohem opatrnejsi a vice aktivni Body se daji "naklikat" ale penize na ucte

Dostali jsme se do finanční tísně. Nestíhali jsme

že prodáme byt a koupíme si domek. Bylo třeba doplatit 800.000 Kč, takže jsme si vzali hypotéku, přestože jsme v té době už jednu půjčku spláceli. Problém nastal, když jsem přišel o práci a nedařilo

Potravinová soběstačnost na 465 m2 |

Zní to skoro neuvěřitelně. Malá zahrádka o výměře 465 m2, která zajistí jedné osobě veškeré jídlo na celý rok. Bez ropy, bez traktoru, poháněná

Instantní bydlení

jsme prodali byt a postupně přešli k druhému kroku, vlastní stavbě vysněného domu. Za naší krabicí k bydlení, nebo-li instantním domečkem, který je srovnatelný s bydlením v paneláku, ale v daleko

Naše samolepky vyrobené v ČR - SAMOLEPKY NA ZEĎ

Z našich trik si sednete na zadek. Většinu trik si navrhujeme sami, sami vyrábíme a k potisku používáme kvalitní bavlněná trička Adler