reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka na exekuci bez ruceni

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 35 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
SOS Nebankovní úvěr proti zástavě - Půjčky KOMBI

V případě, že na Vaší nemovitosti exekuci máte, stačí Vám částka do jednoho milionu korun, chcete co nejdelší dobu splatnosti a roční úrok už od 16,00%, nabídneme vám nejlevnější nebankovní půjčku na vyplacení exekuce na vaší.

Vyplacení exekuce, zastavení exekuce | CF servis Czech s.r.o.

bohaté zkušenosti s řešením exekucí, ví to přes 134 spokojených klientů. . Vše zajistíme rychle za Vás. Vyplácíme exekuce a dražby na základě ručení nemovitosti Žádné poplatky předem. Možnost předčasného splacení bez sankcí

Konsolidace půjček | Finacial Solutions

Konsolidace půjček a vyplacení exekucí oproti ručení nemovitostí Přerůstají Vám půjčky přes hlavu nebo máte nevýhodné půjčky a splácíte vysoké měsíční splátky? Pomůžeme Vám konsolidace půjček. Díky

Půjčky se zástavou

Půjčky se zástavou nemovitosti. Potřebujete nebankovní půjčku, za dobrý úrok? Ihned, bez čekání? Máte exekuci na nemovitosti a potřebujete odvrátit dražbu. Naše. nemovitost z exekuce. Oddlužíme

Půjčky online - pujcka bez dolozeni prijmu ihned cz

Rychlé půjčky online na účet do 10 minut 25000 Kč bez registru, bez doložení příjmu, bez poplatku předem. V dnešní době lidé potřebují osobní

Půjčky online | Bankovní a nebankovní půjčky a úvěry ihned

Půjčka na cokoli Bez ručitele a nahlížení do registru. Výše půjčky: 40 000 Kč. Home Credit půjčka. Hledala jsem půjčku, která rychle vyřeší moje složité finanční problémy. Porovnala. Nemůžete mít exekuci či být žadatelem o oddlužení

vyplaceni exekuce bez ruceni nemovitosti

vyplaceni exekuce bez ruceni nemovitosti podejte si ihned online žádost o půjčky online bez omezení, žádné poplatky za zpracování vše vyřídíte ihned bez náhledu do registrů z pohodlí domova.

Půjčky na exekuce

Půjčky na exekuce symbolizují jeden z možných rychlých způsobů řešení krajní situace.

Jak postupovat při exekuci |

Dostanete-li upomínku na uhrazení dlužné splátky, neprodleně na ni reagujte. Kontaktujte věřitele a vzniklou situaci mu vysvětlete. Pokud jste na splátku jen zapomněli, neprodleně ji uhraďte a věřiteli to oznamte. V případě, že vám na.

Prodej nemovitostí v exekuci – poptávka domu, bytu v aukci

Prodej nemovitostí v exekuci - poptávka domu, bytu v aukci. V souvislosti s obecně slabší platební morálkou českých dlužníků vziká stále více. Exekuce majetku, dražba pohledávek a dluhů z registru dlužníků

Rychlá zápůjčka ONLINE, Zápůjčka před výplatou, Hypotéka - INN

. a úvěrů s ručením zástavy na nemovitosti bez nutnosti čistého registru. Poskytujeme překlenovací i podnikatelské úvěry oproti zástavám nemovitosti. Přizpůsobujeme půjčku podle Vašich možností splácení. Vyplácení exekucí a zástav.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti ihned!

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti (Neúčelová americká hypotéka). Půjčíme Vám na cokoliv bez nutnosti dokazování příjmů a bez prověřování registru dlužníků!. Ručení nemovitostí (bytem, domem nebo rekreačním objektem)

Inzerce půjček zdarma - nabídky a poptávky

Expres půjčky do 250.000 Kč Půjčky podle platných zákonů. Odklady splátek možné, předčasné splacení bez úroků. a prozvánějte 777290530

Konsolidace půjček bez registru | nebankovní konsolidace

Nebankovní konsolidace půjček bez registru - je nejlepší volba pro snížení vašich splátek. Sjednocením. řešit i situace, kdy má klient exekuce!. Proč konsolidovat své půjčky – své dluhy. půjčka na družstevní byt

Kolio Corporation s.r.o. - Půjčka s dlouhodobou splatností

Výše půjčky Doba splatnosti. Nebudeme se ani zajímat, na co peníze použijete, toto rozhodnutí je čistě a jen na Vás. Celou půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně, naše společnost tuto službu poskytuje zcela ZDARMA.