reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

soukromne pujcim 40000 exekuci půjčka 500

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 34 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
rychle nebankovni pujcky trutnov

pujcka na ucet do 10 minute pujcky bez registru online Říčany profi credit soukromne pujcim 40000 vsem i pri exekuci pujcka ceska lipa nebankovni půjčka ctp

Revolvingový úvěr kalkulačka - První rychlá půjčka zdarma

Revolvingový úvěr kalkulačka - První rychlá půjčka zdarma bez úroků 500 - 50.000 Kč Revolvingový úvěr kalkulačka - Rychlá Půjčka, Získejte

půjčka pro radost recenze

Půjčka pro radost recenze Tags: půjčka do 20 000 , nebankovní půjčky nymburk , nebankovní půjčka úroky , nebankovni pujcky pardubice bez registru , soukromne pujcim 40000 vsem i pri exekuci

business půjčka pro mladé -

Rychlá půjčka již od 500 K vyplatíme exekuci Rychlá Půjčka, Peníze do 15 Půjčky

Pujcky cheb - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500

Pujcky cheb - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000 Kč Pujcky cheb - Rychlá půjčka online - expres, malá, mini

pujcky online bez dolozeni prijmu formulare

pojem, Poctivé půjčky na směnku - Rychlá půjčka online - expres. Může přinést jak zákazníkům tak firmě velké úspory pujcky online bez dolozeni prijmu formulare. Pujcka Ihned Na Ucet I Na Cizi Bez 1kc

Soukromý věřitel poskytne i Vám úvěr zdarma :: Nebankovní

Žádáte o nebankovní úvěr bez skrytých poplatků a zkoumání registru dlužníků. Pak u naší společnosti dostanete úvěr, až 500.000,-Kč bez zkoumání registrů dlužníků, bez zástavy nemovitosti a hlavně bez poplatků za poskytnutí úvěrů. Úvěr

Půjčky 60000 Kč - 80000 Kč bez registru ihned na účet

Půjčka v exekuci až 500 000 Kč bez registru a bez poplatku; Pujcim 10 000 Kč Půjčka 40 000 Kč bez poplatků ještě dnes nebo zítra nebo pozít

Pujcim ihned 40000 i pri exekuci -

pujcim i pri exekuci uh. Pujcim ihned 40000 i pri exekuci - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100% online. Tips&Tricks

Zadost pujcku penize - Rychlá půjčka ihned na účet do

Zadost pujcku penize - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000 Kč Zadost pujcku penize - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty!