reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

výhody home credit půjčky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Home Credit půjčka - až 200 000 Kč bez ručitele

Home Credit půjčka poskytuje finance od 10 000 Kč do 200 000 Kč a to bez ručitele. Výhody půjčky. Půjčku můžete do měsíce zdarma vrátit;

Půjčky ihned, Home Credit online půjčka

Home Credit půjčka na cokoliv. Nezávazná žádost o půjčku. Výhody půjčky. Možnost odložit čtyřikrát splátku; Bez ručitele a na cokoliv; Z

Půjčky od 10 000 Kč bez poplatků • Home Credit a.s.

Půjčky od Home Creditu s poplatkem 0 Kč. Půjčíme vám bez ručitele a na cokoliv. Za nám na bezplatnou linku.. Jednoduše si půjčku spočítejte. Žádost o půjčku. vámi vybraná půjčka

ProfiCredit půjčka – nebankovní půjčky | půjčky Profi Credit

Profi Credit– nebankovní půjčka s tradicí. Půjčky od společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s. jsou skvělým řešením pro všechny, kteří potřebují

GE Money Bank půjčka |

GE Money Bank půjčka od 20 000 Kč až do 800 000 Kč. Doba. nebankovní bezúročná půjčka. Výhody půjčky snadné vyřízení půjčky online. U koho si sjednat tu správnou půjčku? - seriál Jak si vybrat půjčku (3. díl)

Půjčka - bezúčelový úvěr | ZUNO

Garantujeme vám nejvýhodnější nabídku online půjčky. Máte schválenou nabídku od jiné instituce? Když se nám ji nepodaří překonat, dáme vám 2 000 Kč.

půjčky online Home Credit -

Home Credit půjčka je na českém trhu oblíbeným finančním produktem. Výhody půjčky. Kvalitní a prověřená společnost s férovým jednáním;

rychlá půjčka online půjčka | půjčky ihned na express credit

Zabere to jen pár minut. Požádat o půjčku nad 4500 Kč Požádat o půjčku do 4500 Kč. Jaké jsou výhody online půjčky?. půjčka na zaplacení splátek cetelem home credit a dluhů

Nebankovní půjčky rychle - nejrychlejší půjčky online

Poskytujeme ty nejrychlejší nebankovní půjčky rychle. Naše rychlá půjčka online je bez ručitele a bez náhledu do registru.

Homecredit - Houm Kredit - půjčka

Možnosti vyřízení Home Credit půjčky. Pro vyřízení Home Credit půjčky lze využít jak online formuláře, Výhody Home Credit půjčky.

Půjčky ihned online

Co mají takové půjčky vlastně za výhody? Splátky jsou nastaveny tak, aby Vás nijak zvlášť netížily, a navíc můžete půjčku předčasně splatit. Navíc získáte půjčku velmi rychle a bez zbytečných průtahů. Nepotřebujete

Půjčky Prachatice |

Home Credit půjčka Půjčka online bez ručení až 180 000 Kč.. za půjčku neplatíte žádný úrok ani poplatek. Podle typu: Bankovní půjčky | Hypotéky | Konsolidace půjček | Kreditní karty | Nebankovní půjčky | Půjčky před výplatou

Všechny Půjčky | Facebook

Dnes jsme se podívali na půjčku Zaplo od Zaplo Finance s.r.o., která jako jedna z mála na českém trhu nabízí první půjčku až 8000,- Kč zcela zdarma. Půjčku. 2. prosinec 2014 ·. Všechny Půjčky v místě Home Credit 15. říjen

Katalog- Finance a ekonomika - Půjčky, úvěry, leasing

server na problematiku půjček. Informace. - Půjčka Home Credit - Praha 1 - 09.03.2010 Nabízíme Vám půjčky od 10.000 Kč do 150.000 Kč s výhodnými podmínkami u společnosti Home Credit a.s. Žádáte