reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

zastavárna veřovice půjčka veřovice

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 25 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Katalog firem online

E-shopy(3), Obchody(1), Zastavárny. WEB s úsměvem, Veřovice 501, Veřovice. Zprostředkování půjček, krátkodobé, dlouhodobé, bez ručitele, až do domu.

Judicium s.r.o., Ič 1585673, 28.4.- Obchodní rejstřík - výpis

nákupní středisko Veřovice 279, Veřovice, 74273 - Výpočet výše splátky půjčky, úvěru, výpočet výše úroku půjčky,..

Afc Kralupy nad Vltavou, Ič 70872759, 09.6.- Obchodní rejstřík

AFC Kralupy nad Vltavou IČ: 70872759, výpis z obchodního rejstříku, adresa sídla, provozovny, předmět činnosti, související firmy, hodnocení firmy. Vyznejte se ve studentských půjčkách. Obligace, dluhopisy, bondy, půjčky

Zastav auto v Veřovice

žije v Veřovice jen zavolal a náš teréní pracovník by ho navštívil a provedl ohodnocení i zástavu dané ho vozu přímo u Vás v Veřovice. Víme že Veřovice obklopuje Pardubický kraj a že v Veřovice žije

Kell a.s. V likvidaci, Ič 63998190, 04.8.- Obchodní rejstřík

1. PAJ s.r.o. " v likvidaci" IČO: 25383922 zastavárna,koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,zprostředkovatelská činnost. Výpočet výše splátky půjčky, úvěru,…. Veřovice 346, 74273

E-shopy a obchody - Moravskoslezský kraj | portál-firem

Výroba a prodej ( e-shop) zahradního nábytku a doplňků pro zahradu. Prodej Led osvětlení. Veřovice 29, Veřovice , Mobil: +420 733 570 743

Pronájem bytových a nebytových prostor, Nový Jičín | firmy

Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej vč. leasingu s vyjímkou činností uvedených v příl. 1-3 zákona č. 455/1991. zastavárny zprostředkování obchodu a služeb vnitrostátní zasílatelství práce s autojeřábem ostatní finanční.

Rudolf Mašek, 11.9.- Obchodní rejstřík -

Detail osoby Rudolf Mašek. Antonín Mašek IČO: 68990006 Hostinská činnost,Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, Provoz zastavárny

Reviflora s.r.o."v likvidaci", Veřovice

618, Veřovice, 74273. 1. PAJ s.r.o. " v likvidaci" IČO: 25383922 zastavárna,koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,zprostředkovatelská činnost

Kanban, spol. S r.o. V likvidaci, Ič 63671590, 21.7.- Obchodní

1. PAJ s.r.o. " v likvidaci" IČO: 25383922 zastavárna,koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,zprostředkovatelská činnost. Výpočet výše splátky půjčky, úvěru,…. Hypotéka a půjčky. Veřovice 284, 74273

Wieslawa Ewa Berka, 08.8.- Obchodní rejstřík -

. Hostinská činnost,Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej/ vyjma zboží uvedeného v přílohách 1-3 zák.455/91 Sb./, realitní kancelář, zastavárny

Vltavín leas, a.s. - seznam mest

Seznam měst, kde je možné mít leasing od Vltavín leas, a.s. . Půjčky bez prokazování příjmu a nahlížení do registru. Vltavín leas, a.s. vyplácí leasing na nemovitosti po celé ČR.

Pomocná síla, Veřovice - prodám - 2463853 | Profit

z: 15.2.2017, a: 27.3.2017; požadavky: jedná se o úklid, pomocné a přípravné práce v kuchyni,…

Joko Bike Components spol. S r. O."v likvidaci", IČ 63323761, 04

1. PAJ s.r.o. " v likvidaci" IČO: 25383922 zastavárna,koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,zprostředkovatelská činnost. Veřovice 571, 74273